Hayata Dair Her Şey

Gizlilik Politikası

Tarafsız bir haber portalı olarak www.tayyarisiksacan.com, kullanıcılarına sunulan servisleri sürekli olarak iyileştirmek için en son teknolojileri kullanmayı ve Web sitelerimizi ziyaret eden ziyaretçilerimizin Kişisel Bilgilerini, mümkün olduğunca etkin bir şekilde korumaya söz verir. “Kişisel Bilgi” terimi, bir şahsın kimliğinin tespitine izin veren ve kolaylaştıran tüm bilgileri kapsar. www.tayyarisiksacan.com, herhangi bir Veri Koruma kanununa ve başka uygulanabilecek herhangi bir kanuna harfi harfine uymaya söz vermekte ve garanti etmektedir.

www.tayyarisiksacan.com’un herkese açık Web sayfalarına, herhangi bir kişisel bilginizi girmeden erişebilirsiniz. Bununla birlikte pek az durumda biz veya iş ortaklarımız, daha iyi servis verebilmek için sizden belirli bilgileri isteyebiliriz. Bize böyle detaylar (örneğin, İsim, Adres, e-mail) vermek isterseniz, bu bilgileri girmeden önce size, bu verileri nasıl kullanacağımıza ilişkin bilgiler vereceğiz. www.tayyarisiksacan.com ve Bilginin güvenliği ve kalitesi Amacımız, kişisel verilerinizin kalitesini ve bütünlüğünü sağlamaktır. Bunun için uygun teknik ve organizasyonel düzenlemeler yaptık, örneğin web sitemize gönderilen e-mail’leri ve kişisel verileri şifreleme seçeneği sunmak gibi.

www.tayyarisiksacan.com, verileriniz üzerinde yapmak istediğiniz değişikliğin mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesi için en yakın ilgiyi gösterecektir. Örneğin istediği değişikliğin yapıldığından emin olması için düzeltmelerin gönderenin adresine geri gönderilmesi gibi bir destek, bizim için önemlidir. www.tayyarisiksacan.com ve veri koruma teknolojileri Yeni teknolojik gelişmeler, kullanıcıların kişisel verilerini daha fazla kontrol altında tutmalarına olanak sağlıyor. www.tayyarisiksacan.com, kullandığımız verilerin gerektirdiği her zaman, size uygun seçenekler sunmak için gerekli her çalışmayı yapıyor.

YASAL NOTLAR

www.tayyarisiksacan.com web siteleri, üçüncü parti şirketler tarafından işletilen başka web sitelerine de linkler içerir. www.tayyarisiksacan.com böyle web sitelerini seçerken dikkatli davranır, bununla birlikte www.tayyarisiksacan.com, böyle web sitelerinde bulunan içerik için veya üçüncü partilerin ilişkili veri koruma kanunlarına uymaları konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Internet web sitelerimizdeki bütün bilgiler, www.tayyarisiksacan.com veya iş ortaklarımız tarafından kontrol edilmiştir. Bununla birlikte yine de www.tayyarisiksacan.com ve üçüncü partiler bilgilerin doğruluğu, tamlığı veya güncelliği konusunda garanti vermezler.

Bilgiler danışmanlık niteliğinde değildir

www.tayyarisiksacan.com web sayfalarındaki bilgiler, kişisel danışmanlık niteliği taşımazlar. Danışmanlık için lütfen www.tayyarisiksacan.com yetkilileri ile iletişim kurunuz.

Internet sayfalarının kullanımı

www.tayyarisiksacan.com Internet sayfalarının içeriği, bilgi, belge, resim ve site tasarımı, “FİKİR ve SANAT ESERLERİ KANUNU” çerçevesinde, fikri mülkiyet olarak korunur. İçerik, bilgi, belge, resim veya bu sitede verilen herhangi bir notun, herhangi bir biçimde yeniden kullanılması, www.tayyarisiksacan.com’un yazılı iznini gerektirir.

Herhangi bir sorunuz veya eleştiriniz olduğunda, lütfen www.tayyarisiksacan.com yetkilileri ile temasa geçin.

Internet’in gelişimi ile birlikte www.tayyarisiksacan.com’un Verinin Gizliliğini Koruma Politikası da gelişecektir. Güvenlik ve Veri Koruma Politikamızdaki değişiklikler, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde bu sayfalarda yayınlanacaktır.