Hayata Dair Her Şey
Abone ol

13 MART'TA ZİRVEYE GÜLŞEN DAMGA VURACAK

Pars Medya Grubu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Zirve Ödülleri gecesinde pop müziğin starı Gülşen geceye damga vuracak.

 

Kurban Akar ve Oğuz Ünal Kalafat ortaklığında organize edilen gecenin sunuculuğunu ise Çağla Şikel ve Jess Molho üstlenecek.

 

Cahide Palazzo'da 13 Mart akşamı yapılacak ödül törenine bir çok ünlü isim ve protokol katılımı gerçekleşecek.

 

Yaşadığı kriz döneminden sonra ilk defa özel bir gecede sahne alacak olan Gülşen, ödül töreninin afişleri için özel fotoğraflarda çektirdi. 

 

Saat 19.00'da başlayacak gecedenin sonunda orkestrası ile canlı performans sergilenecek olan Gülşen, bu gece için İspanyadan gelecek.

 

Geniş bir ekiple geceye hazırlandıklarını söyleyen Kurban Akar "Yine yılın en iyi organizasyonuna ev sahipliği yapmak için çalışıyoruz. Bu yıl üçüncüsünü yapacağımızı ödül töreni hem içerik hemde kalite olarak örnek ve ilhan oluşturdu. Ödül gelecelerine bambaşka bir boyut kazandırdık" dedi.

 

Uluslararası Zirve Ödülleri'nin artık büyük bir marka ve organizasyon olduğunu söyleyen Oğuz Ünal Kalafat ise "Laf üretmek yerine iş üreten bir firmayız. Zirve ödülleri artık yurt içinde ve yurt dışında bilinen ve firmaların sponsor olarak içinde yer almak istedikleri bir organizasyon" dedi.

 

13 Mart akşamı Cahide Palzzo'da gerçekleşecek olan 3. Uluslararası Zirve Ödülleri gecesinde ayrıca show ve dans gösterileride geceye renk katacak.

Sosayal Medya Yönetimi

Benzer Haberler

<