Hayata Dair Her Şey
Abone ol

SEYHAN SOYLU MEDYA ORDUSU KURUYOR

Medya dünyası şu sıralar Seyhan Soylu'nun cesur yorumlarını ve girşimlerini konuşuyor.

 

Uzun yıllardır medya dünyasında kanal yöneticiliği ve yapımcılığı yapan Seyhan Soylu, Flash TV'nin yayın hayatına döndüğü dönemde ekrana koyduğu "AL SANA HABER" programı ile televizyon dünyasında ezber bozmuştu.

 

Flash Tv içinde yaşanan sıkıntılar ve kanalın ortaklarında Ömer Göktuğ'un vefatının ardından ekibini alarak kanaldan ayrılan Seyhan Soylu en büyük dijital mecra olan youtube üzerinden  yayınına geçirdiği "AL SANA HABER" ile bugün dijital mecranın en çok izlenen projesine imza atıyor.

 

Nihat Doğan, Nihal Candan, Ebru Polat, Hülya Uğur, Tuğba Ekinci, Yeliz Yeşilmen, Erol Köse, Başak Çokan, Gökay Kalaycıoğlu, Pınar Eliçe, Nurcan Sabur, Nurettin Soydan, Hakan Solaker ve son olarak bendeniz Tayyar Işıksçan'ın da katılımıyla ekip büyümeye devam ediyor.

 

Usta ve deneyimli gazeteci Savaş Kalafat'ın Genel Yayın Yönetmenliğini üstlendiği "Al Sana Haber" masasında bayram sonrasında yine büyük sürprizler olacak.

 

Seyhan sürekli arayışlar ve projeler peşinde ama bir projesi var ki sanırım medyada bugüne kadar hiç bir gazete ve televizyon böylesine imza atmamış olacak.

 

Seyhan söşleşmelerini yaptığı için şöyle küçük bir tüyo vereyim medyanın gelmiş geçmiş en büyük gazeteci ordusu bir araya geliyor. Yani Seyhan bir başka deyimle en büyük medya ordusunu kuruyor.

 

Dalında bugüne kadar marka olmuş bu medya mensupları ile farklı projeleri yayına sokmaya hazırlanan Syhan Soylu "Bunca yıllık iş hayatımda hayalini kurduğum en büyük proje nihayet gerçek oluyor. Bugüne kadar hiç boş konuşmadım bu nedenle bu proje medya dünyasının en büyük projesi olacak" diyor

 

 

Sosayal Medya Yönetimi

Benzer Haberler

<